O FIRMIE

Dobrze wyposażone studio fotograficzne w samym sercu Bydgoszczy

NASZE STUDIO TO KILKADZIESIĄT METRÓW KREATYWNEJ PRZESTRZENI.

Studio

Studio

Studio to 4 pomieszczenia: klimatyzowane studio fotograficzne, przebieralnia, kuchnia oraz toaleta. Studio Awangardowa to kreatywna przestrzeń znajdująca się w centrum Bydgoszczy. Jest to miejsce dobrze wyposażone w studyjny sprzęt fotograficzny pozwalające na wygodne i bezproblemowe realizowanie sesji zdjęciowych biznesowych, modowych oraz produktowych.

Wyposażenie

Wyposażenie

Pracownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt niezbędny do pracy przy realizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych. Są tu: studyjne lampy błyskowe, softboxy, gridy, beauty dish, parasolki, czasze, wrota, monitory Eizo Color Edge, tablety, statywy - także typu boom, tła kartonowe oraz winylowe, żelazko, deska do prasowania. Posiadamy wszystko, co niezbędne jest do wykonania profesjonalnej sesji biznesowej.

Cele

Cele

Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości. Swą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i agencji reklamowych. Jeśli nie macie w swojej firmie laboratorium fotograficznego lub grafika a potrzebujecie zdjęć wysokiej jakości, skontaktujcie sie z nami. Zaoferujemy wam ciekawe warunki świadczenia usług.

Skontaktuj się z nami

Jeśli macie Państwo pytania napiszcie do nas lub zadzwońcie. Odpowiemy szybko.

Jesteśmy osiągalni prawie przez cały dzień.

Możecie Państwo do nas pisać lub dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1900 oraz w soboty 900 - 1600. Zwykle odpowiadamy tego samego dnia. Jeśli nie odbierzemy telefonu, prawdopodobnie jesteśmy zajęci. Z pewnością oddzwonimy tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Pracownia Fotograficzna Awangardowa
Ul. Szwedzka 4/2b
85-165 Bydgoszcz, Polska

Telefon: 69 64 23 822
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapytaj o termin.

Zapytaj o termin.